ALPARSLAN GRUP

Hakkımızda

2003 yılında İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde Hakan Baş  tarafından kurulan Alparslan Grup; turizm, oto kiralama, mobilya ithalat ve ihracat firması, nakliye alanlarında; üstün kalite standartlarını her şeyin üzerinde tutarak hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini önceleyerek sizlere en efektif çözümleri sunmak, Alparslan Grup şirketler topluluğunun kuruluş misyonunun temelini oluşturur. Alparslan Grup; güvenilir, şeffaf yapısının ve muhatapları ile kurduğu yapıcı iletişimin kendisine kazandırdığı sağlam müşteri portföyünün desteği ile, gelecekteki başarılarına doğru emin adımlarla yol almaktadır.

   Başardıkları ve başarmak istedikleri ile Alparslan Grup ailesi; verdiği hizmetin kalitesinden taviz vermeden, daima daha iyisinin arayışı içinde olacak ve müşterileri ile birlikte büyümeye devam edecektir.

   Misyonumuz

“Yer aldığı tüm sektörlerde, ulusal ve uluslararası çapta adından söz ettiren güçlü bir marka olmak”

Alparslan Grup şirketler topluluğu, kurulduğu günden beri hizmet verdiği tüm sektörlerde en iyisi olmanın ve bu yolda ilerlerken müşterilerine sağladığı azami memnuniyetle, güvenilir bir marka yaratmanın çabası içerisindedir.

Alanında uzman çalışan kadrosu, sahip olduğu birikimi sahaya yansıtmasını bilen yöneticileri, kullandığı ekipman ve donanımın kalitesi ile Alparslan Grup, müşterilerine sunduğu çözümlerde daima en iyisini hedeflemekte, bunun için çalışmaktadır.

Alparslan Grup, iş yaptığı tüm sektörlerde, inovasyon ve ar-ge çalışmalarına gerekli özeni göstererek, sağladığı hizmetin her geçen gün daha iyiye gitmesini amaç edinmiştir.

    Vizyonumuz

 “Zamana ayak uydurarak güncelliğini koruyan,sahip olduğu gelişimi gelecekte de sürdüren, değer üretmeye devam eden bir marka olmak.”

    Turizm, oto kiralama, mobilya ve nakliye sektörlerinde uzun yıllara dayanan tecrübesi ve kanıtlanmış kalite standartları ile Alparslan Grup, müşterilerine dün ve bugün verdiği güveni; gelecekte de, artan bir ivme ile, korumak istemektedir. Yeniliklere açık, dinamizme önem veren yapısı sayesinde Alparslan Grup, geleceğe umutla bakan ve daima genç kalan bir kurumdur. Bugünden edindiği tecrübeyi yarına katma değer olarak sunma gayesi, Alparslan Grup’un geleceğe yönelik vizyonuna temel oluşturmaktadır.

Alparslan Grup, yeri doldurulamayacak tek sermayenin deneyim olduğunun bilinciyle, sahip olduğu üstün deneyimi; bir adım sonrasını şekillendirmek ve müşterilerine daima yenilikçi çözümler sunmak için kullanır.

Menü