Mobilya Alparslan Grup

Alparslan Grup Mobilya

Alparslan Grup, mobilya sektöründe yer aldığı ilk günden beri, yenilikçi ve kullanışlı tasarımları, müşterilerine olabilen en makul fiyata sunma amacıyla çalışmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve bütçeye hitap eden Alparslan Grup; piyasa taleplerine entegre olabilmek için, hedef kitlesinin ihtiyaç ve isteklerini analiz eder, üretim ve satış politikalarını bunlara göre günceller. Böylece, moda kavramının belirlenmesinde karar verici merci olma rolünü üstlenir. Mobilya sektöründeki en son gelişmeleri her zaman takip ederek, müşteri portföyüne inovatif ürünler sunar.

Kalite Ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Üretim Anlayışı

Mobilya adı altında çok geniş bir üretim kapsamına sahip olan Alparslan Grup, eksiksiz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için, üretim aşamasında malzeme ve ekipman kalitesini en üst düzeyde tutmaya ve alanında uzman personel kadroları ile çalışmaya özen gösterir.Alparslan Grup, inovasyon ve arge çalışmalarına önem vererek; son kullanıcının beğenisine hitap edecek tasarımları, azami kalite ile üretir, kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren dizaynlar geliştirmeye çalışır.

Sektöre Yön Veren Güçlü Bir Marka

Mobilya satışında her kesime ulaşan bir müşteri portföyüne sahip olan Alparslan Grup Mobilya, gerek bireysel gerekse kurumsal çaptaki muhatapları ile, mobilya piyasasının isteklerine cevap verecek nitelikte iletişim kurar. Fuar ve tanıtım organizasyonlarından, hedef kitlesine ulaşabilmek amacıyla, etkin ve etkili bir şekilde yararlanır. Ulusal ve uluslararası ölçekte sektör içerisinde edindiği sağlam yeri, firma karakteri haline getirdiği kalite standartlarını uzun yıllar titizlikle koruyarak kazanmıştır. Alparslan Grup, yarattığı markayı geçmişten gelen tecrübe ve birikimle geleceğe taşır.

Satış Sonrası Hizmet

Alparslan Grup, yalnızca satış esnasında müşterileri ile kurduğu yapıcı iletişim ile değil, sunduğu satış sonrası destek ve teknik servis hizmetleri ile de toptan veya perakende müşterilerinin takdirlerini toplamayı başarmış, mobilya alanında pek çok tüketicinin ilk tercihi konumuna ulaşmıştır. Güçlü ve koordine altyapısı ile; üretimini yaptığı ürünlerin, müşteriye ulaştıktan sonra da  sahip olduğu kaliteyi koruyacak olmasını, gerektiği takdirde sunabileceği destek hizmetleri ile garanti edebilir.

Menü