Turizm Alparslan Grup

Alparslan Grup Turizm

Alparslan Grup; turizm alanında, kusursuz hizmet ve eksiksiz müşteri memnuniyeti anlayışı ile uzun zamandır hizmet vermektedir. Sahip olduğu deneyim ile, sunduğu hizmeti daha ileriye taşıyabilmek için daima üzerine koyarak ilerleyen Alparslan Grup, turizm alanında; tatil, tur vs.. amaçlarla kendisini tercih eden misafirlerini, unutulmaz anlar ve anılar kazanabilecekleri imkanlarla buluşturur.

“Müşteri Odaklı Kusursuz Hizmet”

Yurt içi turizmi, yurt dışı turizmi, otelcilik gibi turizm sektörünün farklı dallarında, “müşteri odaklı kusursuz hizmet” bakış açısı ile hizmet veren Alparslan Grup, turizmde; sağlık, kültür, tatil gibi çeşitli amaçlara hitap ettiği gibi, öncelikle yaz turizmi başlığında olmak üzere, farklı zaman dilimlerinde, yılın her gününde gerçekleşebilecek, her türlü talebi karşılayabilecek, yeterli lokasyon ve konsept yelpazesine de sahiptir.

Unutulmaz Hatıralarınıza Fon Olacak Tatil Beldeleri

Ulusal bazda; başta Kapadokya, Kemer, Kaş, Bodrum ve Ayvalık olmak üzere ülkemizin cennetten birer köşe niteliğindeki çeşitli yörelerinde; uluslararası alanda ise Yunan Adalarında turizm hizmeti veren Alparslan Grup, zaman ve mekan fark etmeksizin, misafir addettiği müşterilerine hatıralarında yer edecek nitelikte günler yaşatabilmek için çalışır.

Turizmde Marka

Pek çok müşterisi tarafından tekrar tekrar tercih edilen Alparslan Grup Turizm, bu başarısını, müşterinin mutluluğunun sağlanmasına gösterdiği özene ve turizm faaliyeti yürüttüğü bölgelere olan duyarlılığına borçludur. Müşterisinin ne istediğini ve ona en iyi hizmeti nasıl sunacağını bilen, marka olmanın gereği olarak, ciddi bir kurumsal kimliğe sahip olan Alparslan Grup, sağladığı turizm hizmetleri ile, hem ülke çapında hem de komşu ülkeler nezdinde kendini kanıtlamış, turizm sektörünün önemli aktörlerinden biri haline gelmiştir.

Doğaya Saygılı Turizm Anlayışı

Doğa ile barışık, ekolojik dengeye saygılı bir turizm anlayışı güden Alparslan Grup Turizm, faaliyetlerini yürüttüğü yerel lokasyonların kendine özgü folklorik yapısını ve doğal çevresini korumaya her zaman öncelik verir. Alparslan Grup, yapıcı ve yerel ölçekte faydalı olacak bir turizm anlayışının, hem kendi yarattığı markaya, hem müşterilerine, hem turizm beldelerine hem de ülkenin doğal mirasının korunup, gelecek nesillere aktarılmasına katkı sağlayacağının bilincindedir.

Menü